phonephone tel. +48 787 175 272

Поиск объявлений

Zatrudnianie cudzoziemców

Agencja Zatrudnienia HSS Poland świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy na terenie kraju oraz rekrutacji do pracy osób z zagranicy. Dzięki wieloletniej współpracy z placówkami zagranicznymi dysponujemy bazą kilkuset pracowników i specjalistów z różnych branż. Zajmujemy się organizacją zatrudnienia osób pracujących fizycznie, jak i wykwalifikowanego personelu posiadającego specjalistyczne uprawnienia. Jeżeli chcecie Państwo zatrudnić opiekunkę, inżyniera lub pracownika fizycznego – zapraszamy do współpracy.

Gwarantujemy Państwu w pełni rzetelną usługę pośredniczenia w zatrudnieniu cudzoziemców. Załatwiamy wszelkie formalności związane z legalizacją pobytu, wizami i pozwoleniami na pracę osób z zagranicy, w tym z Ukrainy. Decydując się na współpracę z nami macie Państwo pewność, że osoby przez Was zatrudnione pracują legalnie. Posiadamy wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, co daje nam uprawnienia do organizacji zatrudnienia cudzoziemców na terenie naszego kraju. Dbając o Państwa interesy zapewniamy wszelką potrzebną dokumentację, dzięki czemu nie ryzykujecie kar związanych z nielegalnym zatrudnianiem pracowników.

Celem pracy Agencji Zatrudnienia HSS jest pośredniczenie w znajdowaniu odpowiednich kandydatów do pracy na określone stanowisko. Zmiany w branży zarządzania zasobami ludzkimi motywują nas do ciągłego rozwoju i szukania nowych rozwiązań, aby sprostać Państwa wymaganiom. Każdy z naszych Klientów traktowany jest indywidualnie i z należytą atencją. Aby skorzystać z naszych usług wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej, a my oddzwonimy do Państwa w ciągu 24 godzin aby doprecyzować zlecenie.

Zapraszamy do współpracy z Agencja Zatrudnienia HSS Poland. Gwarantujemy wysoką jakość usług w połączeniu z dyskrecją i jasnymi zasadami współpracy.

Korzyści z zatrudniania cudzoziemców z nami

zatrudnienie cudzoziemca z ukrainy
Obniżysz koszty zatrudnienia
zatrudnienie pracownika z ukrainy
Podniesiesz produktywność firmy w krótkim czasie
jak zatrudnić ukraińca
Zyskasz lojalną i pracowitą kadrę

Zatrudnianie cudzoziemca - jak zacząć w 3 prostych krokach

zatrudnienie obcokrajowca z ukrainy
Wypełnij poniższy formularz
jak zatrudnić pracownika z ukrainy
Oddzwonimy w ciągu 24h aby doprecyzować zapotrzebowanie
zatrudnianie ukraińców
Jeśli nasza oferta spotka się z Twoimi oczekiwaniami, podpisujemy zlecenie.
Masz pytania? Zadzwoń! +48 787 175 272
formularz